داده پردازان نگاه

شــــــرکت داده پردازان نــگاه با بیش از چهار سال تجربه در زمینه خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت یکی از بهترین برندهای طراحی وب سایت در کشور ایران می باشد. این شرکت کار خود را از سال 1389 در تهران آغاز نموده و تا به امروز به فعالیت خود ادامه میدهد.
داده پردازان نگاه در كنارطراحی سایت و بهینه سازی سایت ، سئو، خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه را نیز پوشش می دهد. شما برای داشتن یك وب سایت خوب و پر محتوا نیاز به سرور و هاست حرفه ای و با کیفیت دارید كه تمامی نیاز ها و امكانات را در اختیارتان قرار دهد دارید. نگاه در جهت تكمیل كادر خود و سهولت مشتریان این نیاز را نیز برطرف میكند. نشانه قدرتمندی نگاه در تكمیل كردن كادر و خدمات خود و پیشرفت سریع در این مدت كوتاه است. نگاه با مجزا كردن كادرهای خود به بخشهای زیر توانسته است راحتتر ، سریعتر و بهتر پاسخگوی مشتریان خود باشد

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پاسخگویی سریع و صحیح

قیمت های مناسب

کیفیت بالا و سرویس های عالی

بخش پشتیبانی
مسئولیت پاسخگویی سریع و انتقال مشكلات به بخش فنی را دارد. عامل مهمی كه همیشه از اهداف بخش پشتیبانی می باشد برخورد مناسب با مشتری و سرعت كار در برطرف كردن مشكلات و پاسخگویی است.
بخش فنی
مسئولیت رفع مشكلات فنی مشتریان از قبیل عدم دسترسی ، علت خطای گزارش شده ، نگهداری و بروز رسانی وضعیت سرورهای اختصاصی و پوشش دهی امنیت سرور و كاربران و ... می باشد.
بخش فروش
مسئولیت فروش محصولات ، برآورد هزینه های متفرقه ، كنترل پرداختهای ماهیانه ، برقراری ارتباط و معرفی خدمات ارائه شده جدید به مشتریان و ... می باشد.
بخش طراحی و گرافیک سایت
افزایش ترافیک سایت، از فاکتورهای مهم و اساسی در پیشرفت وب سایت بوده ، زمانی عملی میشود که سایت به خوبی طراحی شده و از گرافیک مناسبی برخوردار باشد تا به راحتی بازدیدکنندگان را جذب کند . سایت هر اندازه هم که از نظر برنامه نویسی قوی باشد نیاز به یک طراحی گرافیکی عالی و پیشرفته جهت جذب مخاطبین و مشتریان بیشتر دارد. در نتیجه برای خلق یک سایت موفق علاوه بر داشتن برنامه نویسی مناسب باید از نظر گرافیکی در حد مطلوبی باشد. ترکیب کردن گرافیک با کیفیت و طراحی سایت خوب ، برای جذب مشتری و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان و خریداران ضروری و لازم است.
بهینه سازی سایت
سئو یا بهینه سازی سایت ، فرآیندی است که می تواند بازدهی وب سایت را افزایش داده و جذب مخاطبان بیشتری جهت بازدید از سایت را به همراه داشته باشد. بهینه سازی سایت باعث افزایش و بهبود اعتبار و رتبه سایت در موتور های جستجو ،افزایش و بهبود اعتبار برای کاربران و مشتریان سایت ، افزایش تعداد درخواست های کاربران و مشتریان و در نتیجه افزایش فروش محصولات و خدمات سایت شما میشود. در این راستا فناوری اطلاعات نگاه ، خدمات بهینه سازی سایت را به بهترین نحو برای مشتریان عزیز به همراه دارد.