سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت یا سئو سایت در واقع به فرایندی گفته میشود که یک وب سایت طی آن ، قادر خواهد بود تا با کلمه کلیدی حیطه کار و فعالیت خود ، به صفحه اول گوگل راه پیدا کند
راهیابی به صفحه اول گوگل با کلمه مربوط به تخصص و فعالیت خود بدین معنا میباشد که وب سایت شما روزانه بیش از هزاران نفر مشتری و بازدید کننده را به خود خواهد دید و نگاه بر این باور است که این فرایند میتواند تاثیر مستقیم در فروش و درآمدزایی شما داشته باشید ، لذا مصرف کنندگان امروزی اینترنت ، دیدگاه بهتر و اعتماد بیشتری به نتایج جستجو ، نسبت به تبلیغات اینترنتی دارند .

گزارش کامل وضعیت سایت

بهینه سازی و رفع عیوب

سئو متمرکز بر کلمه

کاهش رتبه سایت در گوگل

سئو و بهینه سازی سایت

مطمئنا برای شما نیز پیش آمده است که در موتور های جستجوگر مانند گوگل ، بینگ ، یاهو و…. به دنبال موضوع خاصی باشید و موارد مورد نیاز خود را جستجو نمایید ، در این میان وب سایت هایی در صفحه اول گوگل به شما نمایش داده خواهند شد ، آیا تنها 10 وب سایتی که در صفحه اول گوگل قرار دارند ، موضوغ مورد نظر شما را ارائه میدهند و یا …. ؟
خیر ، اینگونه نیست ، ممکن است ک با کلیدواژه ای ک شما جستجو کرده اید ، هزاران سایت باشند که در آن زمینه فعالیت داشته باشند ، منتها وب سایت هایی در صفحه اول نمایش داده خواهند شد ک ، کاملا بهینه شده باشند .
به این امر و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل با کلیدواژه مورد نیاز و یا کلیدواژه تخصص ، محصول و یا …. شما ، سئو و یا بهینه سازی سایت گفته میشود .
حال شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، مهمترین دلیلی که باعث میشود ، شما از سرویس بهینه سازی سایت و یا سئو سایت استفاده نمایید و بی چون و چرا نسبت به سفارش سئو ، سفارش بهینه سازی سایت خود اقدام نمایید ، این است که امروزه اکثریت مردم جهان ، برای خرید و یا حداقل کسب اطلاعات در رابطه با موضوع خاص ، محصول و یا خدمات مورد نظر خود، از موتور های جستجوگر ، به خصوص گوگل استفاده مینمایند ، حال فرض نمایید که شما ارائه دهنده ی محصول و یا خدماتی میباشید ک قصد توسعه ، فروش و یا … در آن زمینه را دارا میباشید !
بهترین و مناسب ترین گزینه برای مطرح شدن در دنیای مجازی و افزایش فروش و درآمد زایی شما ، مسلما استفاده از سرویس سئو و بهینه سازی سایت خواهد بود .
حائز اهمیت میباشد که بدانید ، کلمه ی سئو و یا همان بهینه سازی سایت ، SEO به چه معنا میباشد و از کجا سرچشمه میگیرد ؟
کلمه سئو مخفف کلمه ی Search Engine Optimization میباشد .
بنابرین ، به صورت کلی و در یک جمله میتوان سئو و بهینه سازی سایت را ، طراحی و تولید و معرفی صفحات وب سایتی معرفی نمود ک پیرو قوانین و الگوریتم های موتور های جستجوگر بوده و مقررات تکنیکی سئو ، بهینه سازی سایت در آنها رعایت شده باشد .
اصولأ جهت بهینه سازی تضمینی سایت از دو روش کلی می توان استفاده کرد :
1- رفع معایب تکنیکی سایت و رعایت کلیه شرایط و ضوابط گوگل
در این روش ابتداعأ کلیه لینک دهی ها و الگریتم برنامه نویسی شما مطابق با تکنیکهای روز و مورد قبول گوگل بهینه میگردد و سپس با استفاده از مقالات قدرتمند و اعلام و اشاعه آنها بدون هزینه در فضای وب به عنکبوتهای گوگل، جایگاه اولیه در صفحات اول گوگل کسب میگردد که با تمرکز بر روی داده های سایت و بروزکردن اطلاعات آن طبق آموزشهائی که حضورأ توسط تیم فنی داده پردازان نگاه به شما داده می شود، موقعیت نمایشی کلمات اصلی سایت در گوگل را ارتقاء خواهد یافت .
پرواضح است، پس از انجام و تحویل پروژه، همکاران فنی ما تا یکسال پشتیبان شما درخصوص سئولات و رفع اشکلات احتمالی شما خواهند بود .
2- ایجاد ترافیک مجازی و فیک
این روش با توجه به ناپایدار بودن و جعلی بودن ساختارش در داده پردازان نگاه انجام نمی شود.
به سایت شما از سایتهای نامرتبط ترافیک مجازی داده می شود به نحوی که گوگل فکر میکند سایت شما پربازدید است ولی از آنجا که این ورودی ها با موضوع سایت شما ارتباطی ندارند و هیچ رسوبی (آن آی پی هیچ صفحه دیگری را باز نمیکند) در سایت شما نخواهند داشت، گوگل پس از مدتی موارد را شناسائی و سایت شما را کورنل (حذف بدلیل موارد فنی) میکند و در آتی نیز امکان نمایش مجدد سایت با همان دامنه بسیار مشکل خواهد بود.

برخی از نمونه کار ها

سئو و بهنیه سازی سایت رالی اسپرت یدک
کلمه کلیدی : لوازم یدکی هیوندای
وب سایت : rallysportyadak.com
سئو و بهنیه سازی سایت سپنتا ستاره
کلمه کلیدی : تحصیل در اتریش
وب سایت : ssa-visa . com
سئو و بهنیه سازی سایت کپی رنگی
کلمه کلیدی : دستگاه کپی
وب سایت : copyrangi . com
سئو و بهنیه سازی سایت مرکز توانبخشی مهرگستر
کلمه کلیدی : نگهداری بیماران اعصاب و روان
وب سایت : mehr-gostar.com
سئو و بهنیه سازی سایت دکتر هشمتی
کلمه کلیدی :جراح زنان و زایمان
وب سایت : dr naderheshmati.com
سئو و بهنیه سازی سایت سبحان در
کلمه کلیدی : در اتوماتیک
وب سایت : sobhan door.com

توان بالقوه بازار

با افزایش نفوذ رایانه های شخصی به خانوارها و افزایش آگاهی و علاقه نسبت به شرکت اینترنت ، توان بالقوه بازار نیز افزایش خواهد یافت

پس ، همین حالا اقدام نمایید


با تکمیل فرم ذیل ، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما در ارتباط بوده و میتوانید به صورت رایگان از مشاوره تخصصی در زمینه بهینه سازی سایت استفاده بفرمایید .